Drzwi Loftowe / Industrialne
drzwi loftowe Warszawa

Drzwi Loftowe / Industrialne

Drzwi loftowe | industrialne | francuskie

Zajmujemy się produkcją drzwi loftowych czasem nazywanymi też francuskimi. Metal i szkło wspaniale wpisują się w nowoczesne wnętrza o industrialnym charakterze

Loft

Drzwi loftowe w ostatnich latach zyskują na popularności. Moda na tego typu elementy cały czas się rozwija, a industrialny charakter sprawia, że wnętrze zyskuje ponadczasowy charakter.

Rodzaje elementów

Drzwi występują w wielu wariantach. Przesuwane, dwuskrzydłowe lub pojedyńcze. Często spotykane jest także zastosowanie okien, oddzielających np. kuchnię, również w stylu industrialnym.

Wykończenie

Przeważającym rodzajem wykończenia jest malowanie. Głównie wyróżniamy tu dwie metody. Malowanie proszkowe, oraz malowanie natryskowe, które stosujemy znacznie częściej. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć dużo ładniejszą powierzchnię przeszklenia.

Szkło

Najczęściej spotykane są szyby przezroczyste, jednak coraz częściej w projektach widać szkło mleczne czy nawet lustra. Ograniczeniem jest tu wyłącznie wizja projektanta lub inwestora. Ważne jest także aby szyby były hartowane, gdyż dzięki temu nawet w przypadku stłuczenia, będzie to bezpieczniejsze rozwiązanie. Współpracujemy z renomowaną hartownią szkła, dzięki czemu gotowe przeszklenia służą klientom przez długie lata.

Proces

Przeszklenia w stylu loftowym zaczynamy od pomiarów otworu w ścianie. Następnie na podstawie wymiarów dostosowujemy projekt, tak aby były zachowane odpowiednie proporcje. Później przystępujemy do realizacji, którą kończymy montażem. Należy pamiętać, że w przypadku sufitów podwieszanych musimy rozważyć stworzenie podkonstrukcji, dzięki czemu drzwi będą służyły przez długie lata.

Niepowtarzalność

Wszystkie nasze realizacje są skrojone do oczekiwań inwestora. Tworzymy przedmioty pod indywidualne potrzeby i wymagania klientów. Nasze drzwi loftowe charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, którą możemy osiągać dzięki wiedzy i doświadczeniu.

MW Metal – Metaloplastyka – drzwi loftowe Kraków i Warszawa

Wykorzystując doświadczenie dwóch pokoleń realizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia naszych klientów. Niezwykła dbałość o szczegóły, znajomość obecnych trendów i najwyższej jakości rzemiosło sprawiają, że nasze wyroby to doskonała inwestycja na lata.

Głównymi miejscami, gdzie realizujemy nasze projekty są Kraków i Warszawa, ale staramy się także realizować zlecenia z całej Polski

Zachęcamy do kontaktu: info@mw-metal.pl