Meble Industrialne | Loftowe

Meble industrialne

W MW Metal zajmujemy się produkcją mebli industrialnych na zamówienie. Współpracujemy z architektami jak i inwestorami prywatnymi. Oferujemy pomoc na etapie projektu, a następnie zajmujemy się kompleksowo realizacją.

Loft

Meble industrialne lub loftowe w ostatnich latach zyskują na popularności. We wnętrzach króluje metal. Moda na tego typu przedmioty jest głównie związana z rozwojem platformy Pinterest, gdzie coraz więcej osób szuka inspiracji przy projektowaniu swojego wymarzonego mieszkania. Sami też czerpiemy inspiracje z tego źródła, czego owocem jest szerokie portfolio zrealizowanych projektów.

Rodzaje mebli

Najcześciej spotykane rodzaje mebli industrialnych, które wykonujemy to: stoliki, regały, stoliki pomocnicze (np. stojące przy sofie), szafki nocne, stoły do jadalni oraz biurka.

Wykończenie

Jest wiele sposobów wykończenia jakie można osiągnąć gdy chodzi o meble industrialne. Może być to malowanie proszkowe, malowanie natryskowe (wyższa jakość powłoki, kosztem wytrzymałości), patynowanie czy np. lakierowanie bezbarwne surowej stali, które daje bardzo ciekawe efekty.

Blaty

Tak jak w przypadku wykończenia elementów metalowych, tutaj także można eksperymentować z różnymi efektami. Najczęstsze są blaty i półki dębowe lub też z płyty MDF, wykończonej lakierem lub fornirem.

Niepowtarzalność

Wszystkie nasze realizacje są unikatowe. Tworzymy przedmioty pod indywidualne potrzeby i wymagania klientów. Nasze meble industrialne charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, którą możemy osiągać dzięki wiedzy i doświadczeniu.

MW Metal – Metaloplastyka – meble industrialne Kraków i Warszawa

Wykorzystując doświadczenie dwóch pokoleń realizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia naszych klientów. Niezwykła dbałość o szczegóły, znajomość obecnych trendów i najwyższej jakości rzemiosło sprawiają, że nasze wyroby to doskonała inwestycja na lata.

Głównymi miejscami, gdzie realizujemy nasze projekty są Kraków i Warszawa, ale staramy się także realizować zlecenia z całej Polski

Zachęcamy do kontaktu: info@mw-metal.pl